Výhodná nabídka “Barvy podzimu”

Barvy podzimu na Valašsku

Období pro rodinné focení v přírodě se dají v rozdělit na méně vhodná, vhodná, květen a podzim. Proč tomu tak je? Je přece už skoro zima, plískanice každý druhý den, ráno chladno. To máte zajisté pravdu, ale když přijde v říjnu to pravé babí léto, tak není dne abych nebyl s dětmi v lese nebo v sadu. Pestrobarevné listí na stromech prozářené nízko postaveným sluncem, dlouhé ale prosvětlené stíny,  spadané listí vybízející děti k radovánkám. A co teprve sady plné červených jablek či hrušek? Jeřabiny, šipinky…

rodinné foto zlín a barvy podzimu

Barvy podzimu v sadu

No prostě radost jít ven, nebo lépe – škoda nebýt venku. Každý termín, kdy nefotím je promarněný termín. Nejen pro mne, ale zejména pro vás. Však nahlédněte do galerie.

Nabídka “Barvy podzimu”

Pro lepší využití příležitostí, které podzim přináší, jsem připravil výhodnou nabídku “Barvy podzimu” Přidám vám 5 fotografií navíc za původní cenu standardního balíčku a navíc i levnější cenu doplňkových fotografií. Na podzim totiž bývá rozhodně z čeho vybírat!

Co balíček obsahuje? (více o cenách balíčků rodinného focení)

  • Až 90 minut focení
  • 15 vybraných fotografií
  • základní retuše vybraných snímků
  • další fotografie za 50 Kč/kus
  • Moji dopravu v okolí Zlína / Vsetína
Rodinné foto na podzim Zlín

společné štěstí při rodinném focení

Vaše jméno

Váš email (vyžadováno)

O jaký balíček máte zájem

Nabídka se vztahuje na všechny foto služby – rodinné i těhotenské fotografování, focení dětí i miminek. Focení může být kdekoliv v okolí Zlína, Vsetína či po domluvě i dále. Bližší informace o průběhu fotografování naleznete na hlavní stránce rodinné fotografie.